Strefa Ruchu Zachodnia
Trenerzy
Instruktorzy fitness
Emilia Furman
Od przeszło 4 lat jest licencjonowanym instruktorem Zumba ® Fitness. Ukończyła Szkołę Muzyczną I stopnia. Muzyka i taniec od najmłodszych lat były obecne w jej życiu. Cały czas stara się doskonalić swoje umiejętności, biorąc udział w warsztatach Jam Session, różnych szkoleniach, maratonach i eventach. Pomaga jej w tym również uczestnictwo w programie edukacyjnym ZIN (Zumba Instructor Network). Zumba daje jej wiele radości i energii którą stara się zarażać uczestników zajęć. Poza fitnessem ukończyła Studia Wyższe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie z tyt. mgr zarządzania w rachunkowości.
Iwona Markowicz
Magister Wychowania Fizycznego AWF Kraków, Wydział Wychowanie Fizyczne. W zawodzie instruktora fitness i aqua fitness pracuje od 2006 roku. Pracuje też jako nauczyciel wychowania fizycznego w technikum. Od najmłodszych lat trenowała różne dyscypliny sportowe: balet, taniec nowoczesny, taniec towarzyski, pływanie, sztuki walki (kung fu), lekką atletykę – biegi sprinterskie. Iwonę można poznać po szczerym uśmiechu i sympatycznej naturze. Zawsze służy dobrą radą i profesjonalną pomocą. Prowadząc zajęcia fitness zapomina o "całym świecie", dając z siebie wszystko na co ją stać. W pracy instruktora kocha uśmiech pojawiający się na twarzach osób z nią ćwiczących oraz zmęczenie i odprężenie, jakie odczuwa razem z nimi po wysiłku.
Karolina Zawadzka
Studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku Turystyka i Rekreacja. W Strefie Ruchu pracuje jako instruktorka fitness prowadząc zajęcia wzmacniające i spalające tkankę tłuszczową na różnych poziomach zaawansowania. Głównie interesuje się podróżami, tańcem ludowym oraz narciarstwem.
Anna Ścibor-Pilch
Magister Wychowania Fizycznego, dyplomowany instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness oraz instruktor gimnastyki sportowej. Swoją przygodę z techniką Pilates rozpoczęła w 2007 roku. Długoletnia praktyka oraz liczne szkolenia sprawiły, że na swoich zajęciach wykazuje indywidualne podejście dostosowane do potrzeb i możliwości danej osoby. Prowadzi także treningi personalne.
Justyna Czudek
Dyplomowany instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness, trener personalny pilates, z wykształcenia - fizjoterapeutka. Trening funkcjonalny (FMS), technika pilates i elementy kalisteniki to jej zdaniem najlepszy sposób na osiągnięcie fitnessowych celów Klientów. Justyna prowadzi w Strefie zajęcia Zdrowy Kręgosłup i Pilates oraz indywidualne sesje Pilates
Ela Wielgosz
Od kilkunastu lat związana ze sportem i zdrowym stylem życia. Na co dzień uwielbia biegać. Trenuje głównie biegi długodystansowe, bierze udział w zawodach sportowych między innymi maratonach i półmaratonach. Jako zwolenniczka i promotorka racjonalnego sposobu żywienia motywuje ludzi do zmiany myślenia o jedzeniu i jego jakości, przekonuje, że aktywność fizyczna i właściwa dieta są kluczem do poprawy jakości wszystkich aspektów naszego życia, a osiągnięcie własnych celów to kwestia wytrwałości i motywacji. Jej motto brzmi: „Aby osiągnąć sukces musimy wierzyć, że możemy". Jako instruktor metody Pilates, zdrowego kręgosłupa i stretchingu oraz trener personalny na swoich zajęciach przede wszystkim dba o bezpieczeństwo mięśni i stawów ćwiczących. Stara się nauczyć świadomości własnego ciała oraz dostosować trening do możliwości i poziomu zaawansowania każdego uczestnika lekcji.
Krystyna Nobilec
Dyplomowany nauczyciel jogi wg metody B.K.S. Iyengara - Intermediate Junior I. Rozpoczęła praktykę jogi w 1995 r., praktykowała jogę w Instytucie BKS Iyengara w Punie, pod okiem mistrzów jogi - Prashanta i Geety Iyengar oraz samego B.K.S. Iyengara. Od dziesięciu lat uczy jogi i asystuje. Regularnie dokształca się biorąc udział w kursach nauczycielskich i terapeutycznych. Jest członkiem Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce. W klubie Strefa Ruchu Zachodnia prowadzi Jogę Początkującą oraz Dynamiczną.
Recepcja
Ania Wildhardt
Studentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W Strefie Ruchu pracuje na recepcji co pozwala jej łączyć pasję do pracy z ludźmi i sportu. W wolnym czasie uprawia kolarstwo górskie jednak chętnie uczestniczy też w klubowych zajęciach 'body sculpt' czy 'mega spalanie' zachęcając innych do tego samego.
Joanna Bartosz
Studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku wychowanie fizyczne oraz dziennikarstwo sportowe. Interesuje się dietetyką oraz nowoczesnymi formami treningu.
Trenerzy siłowi
Dorota Dragan
Instruktor rekreacji ruchowej o specjalności kulturystyka. Licencjonowany instruktor zajęć z użyciem TRX oraz zajęć z kettlebells metodą RKC oraz Hardstyle, uczestniczka szkoleń dot. m.in. dietetyki sportowej. Absolwentka Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie, ze sportem związana od najmłodszych lat. Już w szkole podstawowej próbowała swoich sił grając w koszykówkę, jednak w szkole średniej wybrała siatkówkę. W późniejszych latach trenowała taniec, potem CrossFit pod okiem licencjonowanych trenerów CF, co utwierdziło Dorotę w przekonaniu, że tylko ciężka praca przynosi oczekiwane efekty. W Strefie Ruchu Zachodnia pracuje jako instruktor na siłowni, prowadzi treningi personalne i grupowe, m. in. zajęcia z treningu funkcjonalnego. Jej ulubioną formą zajęć jest trening funkcjonalny, treningi z użyciem ciężaru własnego ciała, często wykorzystuje w swojej pracy także sztangę i hantle, gdyż jak uważa tylko trening z obciążeniem może przynieść zadowalające efekty. Bardzo lubi pracę z grupą, ale także z klientem indywidualnym. Jak sama mówi, jej treningi są dla prawdziwych twardzieli mocno nastawionych na osiągnięcie założonego celu ;)
Mariusz Sroka
Były zawodnik lekkoatletyczny, instruktor rekreacji ruchowej, specjalność kulturystyka. Od najmłodszych lat jego pasją był sport, posiada w tej dziedzinie dziesięcioletnie doświadczenie. Praca z klientem daje mu wiele przyjemności i satysfakcji, którą przelewa na klientów.
Michał Klaja
Instruktor rekreacji ruchowej o specjalizacji kulturystyka.Były gracz piłki ręcznej,aktywny uczestnik sekcji bokserskiej.Siłownia od wielu lat jest jego pasją,posiada bogate doświadczenie w treningu siłowym, kulturystycznym, a także w dietetyce oraz suplementacji, która jak uważa jest nieodłącznym elementem efektywnego treningu.