Strefa Ruchu Zachodnia
Trenerzy
Instruktorzy fitness
Emilia Furman
Od przeszło 4 lat jest licencjonowanym instruktorem Zumba ® Fitness. Ukończyła Szkołę Muzyczną I stopnia. Muzyka i taniec od najmłodszych lat były obecne w jej życiu. Cały czas stara się doskonalić swoje umiejętności, biorąc udział w warsztatach Jam Session, różnych szkoleniach, maratonach i eventach. Pomaga jej w tym również uczestnictwo w programie edukacyjnym ZIN (Zumba Instructor Network). Zumba daje jej wiele radości i energii którą stara się zarażać uczestników zajęć. Poza fitnessem ukończyła Studia Wyższe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie z tyt. mgr zarządzania w rachunkowości.
Iwona Markowicz
Magister Wychowania Fizycznego AWF Kraków, Wydział Wychowanie Fizyczne. W zawodzie instruktora fitness i aqua fitness pracuje od 2006 roku. Pracuje też jako nauczyciel wychowania fizycznego w technikum. Od najmłodszych lat trenowała różne dyscypliny sportowe: balet, taniec nowoczesny, taniec towarzyski, pływanie, sztuki walki (kung fu), lekką atletykę – biegi sprinterskie. Iwonę można poznać po szczerym uśmiechu i sympatycznej naturze. Zawsze służy dobrą radą i profesjonalną pomocą. Prowadząc zajęcia fitness zapomina o "całym świecie", dając z siebie wszystko na co ją stać. W pracy instruktora kocha uśmiech pojawiający się na twarzach osób z nią ćwiczących oraz zmęczenie i odprężenie, jakie odczuwa razem z nimi po wysiłku.
Karolina Zawadzka
Studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku Turystyka i Rekreacja. W Strefie Ruchu pracuje jako instruktorka fitness prowadząc zajęcia wzmacniające (BPU, 100% brzuch, Body Fit) i spalające tkankę tłuszczową na różnych poziomach zaawansowania. Głównie interesuje się podróżami, tańcem ludowym oraz narciarstwem. Na zajęciach najważniejsza dla niej jest dobra zabawa, duża dawka humoru oraz pozytywna energia. Wiedzę poszerza poprzez liczne szkolenia i warsztaty.
Anna Ścibor-Pilch
Magister Wychowania Fizycznego, dyplomowany instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness oraz instruktor gimnastyki sportowej. Swoją przygodę z techniką Pilates rozpoczęła w 2007 roku. Długoletnia praktyka oraz liczne szkolenia sprawiły, że na swoich zajęciach wykazuje indywidualne podejście dostosowane do potrzeb i możliwości danej osoby. Prowadzi także treningi personalne.
Ela Wielgosz
Od kilkunastu lat związana ze sportem i zdrowym stylem życia. Na co dzień uwielbia biegać. Trenuje głównie biegi długodystansowe, bierze udział w zawodach sportowych między innymi maratonach i półmaratonach. Jako zwolenniczka i promotorka racjonalnego sposobu żywienia motywuje ludzi do zmiany myślenia o jedzeniu i jego jakości, przekonuje, że aktywność fizyczna i właściwa dieta są kluczem do poprawy jakości wszystkich aspektów naszego życia, a osiągnięcie własnych celów to kwestia wytrwałości i motywacji. Jej motto brzmi: „Aby osiągnąć sukces musimy wierzyć, że możemy". Jako instruktor metody Pilates, zdrowego kręgosłupa i stretchingu oraz trener personalny na swoich zajęciach przede wszystkim dba o bezpieczeństwo mięśni i stawów ćwiczących. Stara się nauczyć świadomości własnego ciała oraz dostosować trening do możliwości i poziomu zaawansowania każdego uczestnika lekcji.
Krystyna Nobilec
Dyplomowany nauczyciel jogi wg metody B.K.S. Iyengara - Intermediate Junior I. Rozpoczęła praktykę jogi w 1995 r., praktykowała jogę w Instytucie BKS Iyengara w Punie, pod okiem mistrzów jogi - Prashanta i Geety Iyengar oraz samego B.K.S. Iyengara. Od dziesięciu lat uczy jogi i asystuje. Regularnie dokształca się biorąc udział w kursach nauczycielskich i terapeutycznych. Jest członkiem Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce. W klubie Strefa Ruchu Zachodnia prowadzi Jogę Początkującą oraz Dynamiczną.
Recepcja
Natalia Surman
Studentka Zarządzania i Inżynierii Produkcji oraz absolwentka Towaroznawstwa. W wolnym czasie lubi spotykać się ze znajomymi, przeczytać dobry kryminał lub obejrzeć ciekawy serial, a także jeździć na rolkach w ciepłe dni. Fanka włoskiej kuchni, planszówek i Escape Room'ów. Kiedy nie studiuje i nie pracuje, chętnie uczestniczy w zajęciach fitness, szczególnie tych na dolne partie ciała, jak na przykład BPU, tanecznych typu Latino Fit i rozciągających.
Agnieszka Pietrzyk
Studentka Biotechnologii molekularnej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Interesuję się fizjologią sportu oraz suplementacją. Z zajęć najchętniej wybiera BPU oraz Pilates. W wolnym czasie zajmuje się amigurumi czyli szydełkowaniem zabawek.
Magdalena Wiatrek
Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zawsze uśmiechnięta i pełna energii. Po pracy lubi aktywnie spędzać czas w Strefie; stretch, pilates, zdrowy kręgosłup to zdecydowanie jej ulubione zajęcia. W wolnym czasie równie chętnie wybiera basen i długie spacery. Jej pasją jest odkrywanie i zwiedzanie ciekawych miejsc w Polsce a także zdobywanie kolejnych szczytów Korony Gór Polski.
Aleksnadra Król
Absolwentka kierunku „Gospodarka i Administracja Publiczna” na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie oraz obecnie studentka kierunków „Administracja” na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz „Zarządzanie” na AGH. W wolnym czasie lubi spotykać się ze znajomymi, grać w planszówki, chodzić na basen, a także jeździć na rowerze. Ponadto interesuje się wizażem. Z zajęć najchętniej wybiera Pilates oraz zajęcia taneczne typu Latino fit.
Ania Wildhardt
Studentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W Strefie Ruchu pracuje na recepcji co pozwala jej łączyć pasję do pracy z ludźmi i sportu. W wolnym czasie uprawia kolarstwo górskie jednak chętnie uczestniczy też w klubowych zajęciach 'body sculpt' czy 'mega spalanie' zachęcając innych do tego samego.
Joanna Bartosz
        Studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku wychowanie fizyczne oraz dziennikarstwo sportowe. Interesuje się dietetyką oraz nowoczesnymi formami treningu.              
Trenerzy siłowi
Dorota Dragan
Na co dzień pracuje z osobami chcącymi poprawić swoją sylwetkę, ale także z osobami, które skarżą się na bóle kręgosłupa, kolan czy inne problemy z aparatem ruchu. Zajmuje się problemami związanymi z mobilnością oraz wadami postawy, dzięki czemu klient nie tylko na co dzień funkcjonuje bez bólu, ale także osiąga lepsze wyniki w swoim treningu. Systematycznie uczestniczy w najlepszych w Polsce szkoleniach dotyczących pracy z ciałem, ale także tych związanych z żywieniem i dietetyką. To wszystko wraz z potężną dawką humoru, którą Dorota raczy klientów sprawia, że praca z nią to gwarancja sukcesu.
Mariusz Sroka
Były zawodnik lekkoatletyczny, instruktor rekreacji ruchowej, specjalność kulturystyka. Od najmłodszych lat jego pasją był sport, posiada w tej dziedzinie dziesięcioletnie doświadczenie. Praca z klientem daje mu wiele przyjemności i satysfakcji, którą przelewa na klientów.
Michał Klaja
Instruktor rekreacji ruchowej o specjalizacji kulturystyka.Były gracz piłki ręcznej,aktywny uczestnik sekcji bokserskiej.Siłownia od wielu lat jest jego pasją,posiada bogate doświadczenie w treningu siłowym, kulturystycznym, a także w dietetyce oraz suplementacji, która jak uważa jest nieodłącznym elementem efektywnego treningu.