Oferowane usługi

1. SIŁOWNIA (strefa cardio, maszyny siłowe oraz wolne ciężary)

Cały sprzęt, w który wyposażona jest nasza siłownia to najnowsza linia firmy TechnoGym, co sprawia że jest jedną najlepiej i najnowocześniej urządzonych w Krakowie. Sprzęt i urządzenia marki TechnoGym zapewniają najwyższy komfort ćwiczeń, wygodę oraz bezpieczeństwo. Posiadamy 30 maszyn do treningu cardio, między innymi: bieżnie, rowerki, eliptyki, vario. Zapewniamy ok. 50 stanowisk do treningu siłowego (dla kobiet i mężczyzn). Zapewniamy opiekę trenerską, dzięki której w miłej atmosferze i w bezpieczny sposób spędzisz czas na Naszej siłowni. Dodatkowo w Naszej ofercie proponujemy treningi personalne oraz porady dietetyczne.

2. FITNESS (przestronna-117 m2 sala do ćwiczeń grupowych)

Sala fitness jest kompleksowo wyposażona, profesionalnie nagłośniona i oświetlona. Wszystkie przyrządy, przybory i pomoce to sprzęt najnowszej linii firmy Reebok. Proponujemy zajęcia fitness na trzech poziomach zaawansowania: A-adaptacja, B-doskonalenie, C-utrwalenie.  Nasz SYSTEM stworzony jest w trosce o zdrowie, bezpieczeństwo i możliwość rozwoju klientów.
W ofercie zajęć fitness proponujemy zajęcia: SPEED FIT( nowe,rewolucyjne zajęcia 30 minutowe), PILATES, JOGA, ZDROWY KRĘGOSŁUP ,TRENING FUNKCJONALNY , BODY SCULPT, 100% BRZUCH, ZUMBA, i wiele innych.

3. SAUNA

STREFA RUCHU oferuje saunę suchą, która jest do dyspozycji Naszych Klubowiczów w cenie karnetu lub członkostwa bez żadnych ograniczeń czasowych.

4. FIT BAR

W recepcji STREFY RUCHU są do nabycia napoje, batony energetyczne, suplementy diety oraz shake’i które przydadzą się zarówno przed jak i po treningu.