Strefa Ruchu

Blog tematyczny o sporcie

Sport

Najróżniejsze dyscypliny sportowe – jak w nich zawierać zakłady sportowe?

Najróżniejsze dyscypliny sportowe – jak w nich zawierać zakłady sportowe?

Bycie kibicem danego sportowca czy drużyny wiąże się z dużymi emocjami, które można zwiększyć jeszcze bardziej poprzez obstawianie wyników w bukmacherskich zakładach sportowych. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z bukmacherką, zapewne jesteś ciekaw, co warto wiedzieć o typach w zakładach sportowych. A być może obstawiałeś już wyniki meczów piłki nożnej lub siatkówki, ale teraz chciałbyś zgłębić wiedzę na temat typów w skokach, boksie czy MMA? W takim razie przygotowaliśmy kompendium wiedzy dla początkujących.  

Rodzaje zakładów w boksie 

Boks zalicza się do jednej z najpopularniejszych dyscyplin sportowych, która ceniona jest na całym świecie. Jeżeli chodzi o typy boks, to typerzy często wybierają zakłady dwudrogowe 12. A zatem obstawia się kto zwycięży, a kto przegra. Bukmacherzy oferują też zakłady under/over, które sprowadzają się do wytypowania ilości rund. Istnieje też możliwość typowania tego, w której rundzie dojdzie do zakończenia pojedynku. W tym przypadku kurs jest wysoki i przy dobrym obstawieniu można dużo zyskać. Nieco niższy kurs jest przy wyborze zakresu rund, w których rozstrzygnie się walka, np. między 4 a 6. Jeśli chcesz otrzymać porcję darmowych typów, koniecznie odwiedź pewniaczki.pl/typy/boks/ i zapisz się do newslettera. 

Typy w skokach narciarskich 

W Polsce skoki narciarskie od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem, co przekłada się na typowanie tej dyscypliny w zakładach bukmacherskich. Rodzaje zakładów można podzielić na długoterminowe, które pojawiają się zarówno w ofercie bukmacherów przed rozpoczęciem sezonu, jak i te na konkretny konkurs. Aby typy skoki były jak najbardziej trafne, należy mieć na uwadze formę skoczków oraz ich wyniki uzyskane podczas treningu. Obstawienie konkretnego miejsca w przypadku skoków jest ryzykowne, dlatego najlepiej jest obstawiać przedział, np. 1-3, 1-6 czy 1-10. Na pewniaczki.pl/typy/skoki/ znajdziesz najlepszych legalnych bukmacherów online, u których można typować zakłady w skokach narciarskich. 

Zakłady bukmacherskie MMA

Przez lata wśród sztuk walki brylował boks, jednak obecnie ma poważnego konkurenta w postaci MMA. Jak typować, żeby osiągać zyski? Największa ilość zakładów dotyczy wielkich gal, czyli KSW i UFC. U bukmacherów najpopularniejsze są zakłady, takie jak typowanie zwycięzcy walki, tego w jaki sposób zakończy się walka, zakłady na poddanie, techniczny nokaut czy under/over rund. Podczas typowania zwycięzcy warto przeanalizować karierę obu fighterów, to ile razy odnieśli sukces, czy walczyli z silnymi zawodnikami, kiedy miał miejsce ich ostatni pojedynek i jakimi warunkami fizycznymi dysponują… Wejdź na pewniaczki.pl/typy/mma/, poznaj ranking bukmacherów i bądź zawsze na bieżąco!

Sportowe zakłady bukmacherskie, to zabawa połączona z możliwością zysku. Trzeba tylko posiąść niezbędną wiedzieć do tego, żeby wiedzieć jak typować i jakie są rodzaje zakładów w przypadku konkretnych dyscyplin. Nie jest to nic trudnego, a przynosi mnóstwo frajdy i radości z trafnych typów.

Materiał zewnętrzny

Udostępnij

O autorze