gdzie nauczyć się tańczyć?

Egurrola Dance Studio to najlepsza szkoła taneczna w Grodzisku Wielkopolskim. Każdej z zainteresowanych osób oferuje ona kursy tańca pod okiem profesjonalistów. Egurrola Dance Studio https://taniec.com.pl/gm/ ma również ciekawą ofertę zajęć już dla maluszków od pierwszego do drugiego roku życia. Szkoła zachęca do zapisania swoich pociech na zajęcia ogólnorozwojowe, gdzie będą one rozwijać swój zmysł artystyczny oraz uczyć się podstawowych czynności, z których będą korzystać każdego dnia. Dla starszaków, w wieku od trzech do jedenastu lat, szkoła stworzyła kurs zabawy z tańcem i muzyką. Zajęcia te prowadzone są w czterech grupach stworzonych z uwzględnieniem wieku uczestników. Z tego względu, powstały grupy trzylatków, dzieci od czwartego do piątego roku życia, dzieci od szóstego do ósmego roku życia oraz dla dzieci od dziewiątego do jedenastego roku życia.

Każdy rodzic może dopasować zajęcia biorąc pod uwagę kierunek zainteresowań tanecznych swojego dziecka oraz poziom jego umiejętności tanecznych. Zajęcia prowadzone są pod okiem profesjonalistów, którzy z radością i odpowiednią troską zadbają o każdego uczestnika obecnego na lekcji tańca. Juniorzy od trzynastego do piętnastego roku życia również są mile widziani w Egurrola Dance Studio w Grodzisku Mazowieckim. Z myślą o nich powstały zajęcia z akrobatyki czyli połączenia tańca z gimnastyką, cheer dance czyli styl, który łączy w sobie jazz, balet, a nawet hip hop, zajęcia tańca nowoczesnego, jazzu oraz hip hopu. Każdy z wybranych stylów tanecznych prowadzony jest z podziałem na poziomy takie jak pierwszy krok taneczny, wprowadzający, początkujący, podstawowy oraz ponadpodstawowy. Dzięki temu podziałowi każdy z zainteresowanych osób może rozpocząć swoją przygodę z tańcem bez większych trudności i niepotrzebnego stresu związanego z brakiem podstawowych umiejętności.

Szkoła tańca w Grodzisku Mazowieckim nie zapomniała również o młodzieży powyżej szesnastego roku życia, którzy dopiero chcą rozpocząć swoją taneczną historię lub kontynuować ją. Te osoby mogą spotkać się z instruktorem na zajęciach z jazzu lub hip hopu na poziomie wprowadzającym lub średnio zaawansowanym. Energia i skupienie, które wykorzystają na zajęciach pozytywnie wpłynie na gonitwę myśli odbywającą się w głowie każdego nastolatka. Kobiety powyżej dziewiętnastego roku życia z radością skorzystają z oferty kursu tańca w stylu latino lub salsa solo. Zajęcia prowadzone są na poziomie wprowadzającym oraz podstawowym dzięki czemu żadna z Pań nie musi martwić się o brak wyspecjalizowanych umiejętności tanecznych. Jeśli tylko ma w sobie chęć nauki oraz nieposkromioną energię zawsze jest mile widziana na zajęciach w szkole Egurrola Dance Studio. Ponadto dla par chcących spróbować swoich sił w tańcu szkoła stworzyła kurs tańca towarzyskiego lub salsy. Również dla przyszłych par młodych szkoła oferuje pomoc przy tworzeniu i wykonaniu choreografii pierwszego weselnego tańca.

Dodatkowo szkołę Egurrola Dance Studio znaleźć możemy również w Warszawie https://taniec.com.pl/ch/. Zainteresowane osoby na pewno zostaną przyjęte do szkoły z taką samą energią jak osoby korzystające z oferowanych przez szkołę usług w Katowicach, a ponadto doświadczą na własnej skórze pełnego profesjonalizmu naszych instruktorów tańca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *